Regeneracja turbin Baczyna.

Turbiny występują w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy na olej napędowy czy też na benzynę. Sprawne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza też kłopotliwe w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Baczyna

Serwis turbin Baczyna.

Rozsądnym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie odróżnia się zupełnie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080