Regeneracja turbo Baranowo.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to napędy diesel bądź benzynowe. Mocne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa też kłopotliwe w momencie jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Baranowo

Serwis turbo Baranowo.

Najlepszym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezastąpioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080