Serwis turbin Będzino.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też kłopotliwe w momencie jego zepsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Będzino

Serwis turbin Będzino.

Najlepszym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki używaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080