Serwis turbin Bobrowniki.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, nie ważne czy są to silniki diesla bądź na bezołowiową. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa również problematyczne w momencie jego zepsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bobrowniki

Serwis turbo Bobrowniki.

Dobrym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu współczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezastąpioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080