Serwis turbin Bojadła.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki diesel czy też na benzynę. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w przypadku jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z niesprawną turbosprężarką, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bojadła

Serwis turbo Bojadła.

Świetnym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki używaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080