Serwis turbin Bojanowo Stare.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów poruszających się teraz na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesel czy też na benzynę. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niestety zdarza również problemem w chwili jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Bojanowo Stare

Serwis turbosprężarek Bojanowo Stare.

Doskonałym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080