Serwis turbo Borzytuchom.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki diesla czy też na benzynę. Dobre turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa też problemem w chwili jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Borzytuchom

Serwis turbosprężarek Borzytuchom.

Doskonałym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym po za wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki użyciu współczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080