Regeneracja turbin Brójce.

Turbosprężarki występują w większości samochodów poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w przypadku jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Brójce

Serwis turbin Brójce.

Doskonałym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080