Regeneracja turbo Chełmno.

Turbiny są stosowane w większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź benzynowe. Mocne turbo daje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa też problemem w momencie jego awarii. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chełmno

Serwis turbin Chełmno.

Najlepszym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą używaniu współczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080