Serwis turbo Chociwel.

Turbiny występują w w znacznej większości aut poruszających się teraz na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki diesla czy też na benzynę. Mocne turbo daje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w chwili jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Chociwel

Serwis turbo Chociwel.

Świetnym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym prócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080