Serwis turbin Cychry.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki diesel czy też na bezołowiową. Mocne turbo dodaje wiele siły naszemu samochodowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w przypadku jego awarii. Nowe turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Cychry

Serwis turbin Cychry.

Dobrym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezastąpioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080