Serwis turbo Czapury.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości aut poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki diesel bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niestety bywa również problemem w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czapury

Serwis turbosprężarek Czapury.

Rozsądnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080