Serwis turbosprężarek Czarna Dąbrówka.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się obecnie na naszych drogach, nie ważne czy są to silniki diesel czy też na bezołowiową. Sprawne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w chwili jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z zepsutą turbosprężarką, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czarna Dąbrówka

Serwis turbin Czarna Dąbrówka.

Świetnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080