Serwis turbo Człuchów.

Turbosprężarki występują w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesla czy też na bezołowiową. Dobre turbo daje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niestety zdarza również kłopotliwe w momencie jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Człuchów

Serwis turbo Człuchów.

Doskonałym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu współczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080