Regeneracja turbin Dąbrowa Chełmińska.

Turbosprężarki występują w większości aut przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki na olej napędowy bądź na benzynę. Dobre turbo dodaje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również kłopotliwe w przypadku jego awarii. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z zepsutą turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dąbrowa Chełmińska

Serwis turbin Dąbrowa Chełmińska.

Doskonałym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym oprócz wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080