Regeneracja turbo Dębowa Łąka.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości pojazdów przemieszczających się teraz na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w momencie jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dębowa Łąka

Serwis turbo Dębowa Łąka.

Dobrym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080