Serwis turbin Deszczno.

Turbiny wykorzystywane są w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki diesla czy też na benzynę. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też problematyczne w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do tanich, jednakże korzystanie z auta z niesprawną turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Deszczno

Serwis turbin Deszczno.

Doskonałym sposobem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie odróżnia się zupełnie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Za sprawą użyciu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080