Serwis turbin Dominowo.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości samochodów poruszających się teraz na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź benzynowe. Dobre turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu samochodowi, ale niestety bywa również kłopotliwe w chwili jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z auta z niesprawną turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dominowo

Serwis turbo Dominowo.

Rozsądnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie różni się zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080