Serwis turbosprężarek Dragasz.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesel czy też na bezołowiową. Sprawne turbo daje naprawdę dużo siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w momencie jego zepsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z auta z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dragasz

Serwis turbo Dragasz.

Znakomitym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym po za kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080