Serwis turbo Drawsko Pomorskie.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Sprawne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu silnikowi, ale niestety zdarza też problematyczne w chwili jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Drawsko Pomorskie

Serwis turbo Drawsko Pomorskie.

Świetnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym oprócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080