Serwis turbosprężarek Gądki.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości aut poruszających się obecnie na naszych szosach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Dobre turbo dodaje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też problemem w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gądki

Serwis turbin Gądki.

Znakomitym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym prócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezrównaną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080