Regeneracja turbo Gardeja.

Turbiny są stosowane w większości aut przemieszczających się obecnie na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki diesla czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje wiele mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza również kłopotliwe w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gardeja

Serwis turbo Gardeja.

Znakomitym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym oprócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080