Serwis turbo Gniew.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości samochodów poruszających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesel czy też na benzynę. Dobre turbo daje wiele mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza również kłopotliwe w chwili jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gniew

Serwis turbosprężarek Gniew.

Doskonałym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080