Regeneracja turbosprężarek Gniewkowo.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki diesla bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w przypadku jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gniewkowo

Serwis turbo Gniewkowo.

Świetnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie różni się całkowicie niczym po za wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080