Serwis turbosprężarek Golub-Dobrzyń.

Turbiny są stosowane w większości aut poruszających się teraz na naszych drogach, niezależnie czy są to silniki diesel czy też na benzynę. Dobre turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też problemem w chwili jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z zepsutą turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Golub-Dobrzyń

Serwis turbosprężarek Golub-Dobrzyń.

Doskonałym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080