Regeneracja turbo Gralewo.

Turbosprężarki są stosowane w większości aut przemieszczających się teraz na naszych drogach, bez znaczenia czy są to napędy diesla bądź benzynowe. Dobre turbo dodaje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też problemem w przypadku jego popsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z auta z uszkodzoną turbiną, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gralewo

Serwis turbo Gralewo.

Doskonałym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością regenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niedoścignioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080