Serwis turbosprężarek Grzmiąca.

Turbiny wykorzystywane są w większości samochodów przemieszczających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy czy też na bezołowiową. Sprawne turbo daje wiele mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też kłopotliwe w chwili jego awarii. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Grzmiąca

Serwis turbo Grzmiąca.

Rozsądnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie różni się zupełnie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu współczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080