Serwis turbosprężarek Murowana Goślina.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości samochodów poruszających się obecnie na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki diesel bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje wiele siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza również problematyczne w przypadku jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Murowana Goślina

Serwis turbin Murowana Goślina.

Doskonałym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie różni się całkowicie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą używaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080