Serwis turbo Podanin.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości samochodów poruszających się teraz na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie bywa też problemem w chwili jego zepsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z niesprawną turbiną, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Podanin

Serwis turbo Podanin.

Znakomitym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki użyciu nowoczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080