Serwis turbo Poznań.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości pojazdów przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki na olej napędowy czy też benzynowe. Mocne turbo daje wiele mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza też problematyczne w przypadku jego awarii. Nowe turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Poznań

Serwis turbo Poznań.

Najlepszym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym po za wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080