Serwis turbosprężarek Szamocin.

Turbiny wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy czy też na bezołowiową. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również kłopotliwe w przypadku jego zepsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Szamocin

Serwis turbo Szamocin.

Świetnym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbina nie różni się całkowicie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kompetencji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się grono szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080