Serwis turbosprężarek Wałcz.

Turbiny występują w większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też benzynowe. Mocne turbo dodaje wiele siły naszemu silnikowi, ale niestety bywa też problematyczne w chwili jego zepsucia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Wałcz

Serwis turbin Wałcz.

Znakomitym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080