Regeneracja turbosprężarek Czarnogłowy.

Turbiny są stosowane w większości samochodów poruszających się teraz na naszych szosach, niezależnie czy są to napędy na olej napędowy bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niestety zdarza też kłopotliwe w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czarnogłowy

Serwis turbo Czarnogłowy.

Dobrym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbina nie różni się całkowicie niczym oprócz kilka razy mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące skupisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080