Serwis turbin Gościno.

Turbosprężarki wykorzystywane są w większości pojazdów przemieszczających się na tą chwilę na naszych szosach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy bądź na bezołowiową. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa również problematyczne w przypadku jego awarii. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Gościno

Serwis turbin Gościno.

Rozsądnym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą używaniu nowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się skupisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080