Serwis turbin Trzcianka.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości aut przemieszczających się teraz na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki diesel bądź na benzynę. Dobre turbo dodaje wiele mocy naszemu samochodowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w momencie jego popsucia. Nowe turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Trzcianka

Serwis turbosprężarek Trzcianka.

Świetnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu współczesnego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują doskonałą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080