Regeneracja turbo Drzonowo.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości aut przemieszczających się na tą chwilę na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesel czy też na bezołowiową. Mocne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niestety zdarza też problematyczne w chwili jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z pojazdu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Drzonowo

Serwis turbo Drzonowo.

Najlepszym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbosprężarka nie różni się całkowicie niczym prócz kilka razy mniejszą ceną.

Za sprawą użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080