Serwis turbosprężarek Górka Duchowna.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości aut poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, nie ważne czy są to napędy diesel bądź na bezołowiową. Sprawne turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu pojazdowi, ale niefortunnie bywa również problemem w chwili jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, a korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Górka Duchowna

Serwis turbin Górka Duchowna.

Świetnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbina nie odróżnia się całkowicie niczym po za kilkukrotnie niższą ceną.

Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż rosnące środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080