Regeneracja turbosprężarek Wągrowiec.

Turbiny są stosowane w w znacznej większości aut przemieszczających się obecnie na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki diesel bądź na benzynę. Mocne turbo dodaje znaczny przyrost siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa również problemem w momencie jego popsucia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, natomiast korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbosprężarką, może spowodować następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Wągrowiec

Serwis turbin Wągrowiec.

Znakomitym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie odbiega całkowicie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Dzięki używaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niezrównaną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się środowisko szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080