Regeneracja turbo Czarna Woda.

Turbosprężarki są stosowane w większości aut poruszających się obecnie na naszych drogach, nie ważne czy są to napędy na olej napędowy czy też benzynowe. Mocne turbo daje naprawdę dużo mocy naszemu silnikowi, ale niestety bywa również problematyczne w chwili jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czarna Woda

Serwis turbin Czarna Woda.

Znakomitym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbina nie odbiega zupełnie niczym prócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Za sprawą zastosowaniu ultranowoczesnego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080