Serwis turbo Dobrcz.

Turbosprężarki są stosowane w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się teraz na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesla bądź na benzynę. Dobre turbo daje wiele siły naszemu samochodowi, ale niestety zdarza również kłopotliwe w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Dobrcz

Serwis turbo Dobrcz.

Znakomitym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością regenerowana turbosprężarka nie odróżnia się zupełnie niczym po za wielokrotnie niższą ceną.

Dzięki wykorzystaniu współczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080