Regeneracja turbosprężarek Babiak.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się teraz na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy bądź benzynowe. Sprawne turbo dodaje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w momencie jego awarii. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Babiak

Serwis turbo Babiak.

Najlepszym rozwiązaniem w momencie awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym prócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać serwis na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż powiększające się grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080