Regeneracja turbo Babimost.

Turbiny występują w w znacznej większości pojazdów poruszających się teraz na naszych ulicach, nie ważne czy są to silniki na olej napędowy czy też na bezołowiową. Dobre turbo daje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa również problematyczne w przypadku jego popsucia. Nowe turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z uszkodzoną turbiną, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Babimost

Serwis turbo Babimost.

Dobrym rozwiązaniem podczas awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym prócz kilkukrotnie niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego, kwalifikacji plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż powiększające się środowisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080