Regeneracja turbin Szamicin.

Turbosprężarki są stosowane w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych szosach, bez znaczenia czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Dobre turbo daje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w momencie jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do tanich, a korzystanie z auta z niesprawną turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Szamicin

Serwis turbo Szamicin.

Dobrym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbosprężarka nie różni się zupełnie niczym oprócz wielokrotnie mniejszą ceną.

Dzięki zastosowaniu współczesnego parku maszynowego, wiedzy oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać naprawę na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują znakomitą jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż powiększające się towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080