Serwis turbosprężarek Grodziec.

Turbiny występują w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, niezależnie czy są to silniki na olej napędowy bądź na benzynę. Mocne turbo daje wiele siły naszemu pojazdowi, ale niefortunnie zdarza również problemem w chwili jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z zepsutą turbosprężarką, może spowodować następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Grodziec

Serwis turbosprężarek Grodziec.

Znakomitym sposobem podczas awarii jest regeneracja turbiny w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbosprężarka nie odbiega zupełnie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego, znajomości oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do odnów turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają znakomitą jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się towarzystwo usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080