Regeneracja turbo Czarne.

Turbosprężarki są stosowane w większości pojazdów przemieszczających się obecnie na naszych ulicach, nie ważne czy są to napędy diesla czy też benzynowe. Dobre turbo dodaje wiele siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w chwili jego uszkodzenia. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, natomiast korzystanie z samochodu z zepsutą turbosprężarką, może spowodować kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czarne

Serwis turbin Czarne.

Doskonałym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami regenerowana turbina nie odróżnia się całkowicie niczym prócz wielokrotnie niższą ceną.

Za sprawą użyciu ultranowoczesnego parku maszynowego, znajomości plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować serwis na najwyższym szczeblu. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

+48 888 444 080