Serwis turbin Brześć Kujawski.

Turbosprężarki występują w w znacznej większości pojazdów poruszających się obecnie na naszych ulicach, niezależnie czy są to napędy diesel czy też na benzynę. Mocne turbo dodaje naprawdę dużo siły naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w momencie jego awarii. Nowoczesne turbosprężarki nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z pojazdu z zepsutą turbosprężarką, może przynieść kolejne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Brześć Kujawski

Serwis turbin Brześć Kujawski.

Świetnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w profesjonalnym serwisie turbin. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami po regeneracji turbina nie odbiega zupełnie niczym po za kilka razy niższą ceną.

Dzięki użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego, umiejętności plus doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym poziomie. Do napraw turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca ceniona jest przez wciąż powiększające się skupisko usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

+48 888 444 080