Regeneracja turbin Czempiń.

Turbosprężarki wykorzystywane są w w znacznej większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych drogach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy czy też benzynowe. Dobre turbo daje znaczny przyrost mocy naszemu silnikowi, ale niefortunnie zdarza też problemem w przypadku jego uszkodzenia. Nowoczesne turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z samochodu z zepsutą turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Czempiń

Serwis turbo Czempiń.

Rozsądnym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością zregenerowana turbosprężarka nie odróżnia się całkowicie niczym oprócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą zastosowaniu nowoczesnego parku maszynowego, wiedzy plus doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują niedoścignioną jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za całkowity profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080