Regeneracja turbo Koszalin.

Turbiny występują w w znacznej większości pojazdów przemieszczających się obecnie na naszych drogach, niezależnie czy są to napędy diesla czy też na benzynę. Mocne turbo daje wiele mocy naszemu pojazdowi, ale niestety bywa też problematyczne w momencie jego uszkodzenia. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, a korzystanie z samochodu z niesprawną turbosprężarką, może przynieść następne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Koszalin

Serwis turbosprężarek Koszalin.

Znakomitym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbiny w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, trwałością zregenerowana turbina nie odróżnia się zupełnie niczym oprócz kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki wykorzystaniu współczesnego parku maszynowego, umiejętności oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować naprawę na najwyższym poziomie. Do regeneracji turbosprężarek używamy części wymiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają niezastąpioną jakość. Nasza praca poważana jest przez wciąż rosnące towarzystwo szczęśliwych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080