Regeneracja turbo Janowiec Wielkopolski.

Turbiny są stosowane w większości pojazdów poruszających się na tą chwilę na naszych ulicach, bez znaczenia czy są to silniki diesel bądź na benzynę. Sprawne turbo daje wiele siły naszemu silnikowi, ale niefortunnie bywa też problematyczne w momencie jego awarii. Nowe turbosprężarki nie należą do tanich, jednakże korzystanie z samochodu z uszkodzoną turbiną, może przynieść kolejne kłopoty.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Janowiec Wielkopolski

Serwis turbo Janowiec Wielkopolski.

Doskonałym sposobem usunięcia awarii jest regeneracja turbo w naszym serwisie turbosprężarek. Regeneracja to w skrócie przywrócenie fabrycznego stanu, parametrami zregenerowana turbina nie odbiega całkowicie niczym po za kilkukrotnie mniejszą ceną.

Dzięki używaniu współczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie wykonywać regenerację na najwyższym szczeblu. Do odnów turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Nasza praca uznawana jest przez wciąż rosnące towarzystwo zadowolonych klientów, którzy cenią nas za kompletny profesjonalizm.

+48 888 444 080