Serwis turbin Kamień Pomorski.

Turbiny występują w w znacznej większości samochodów przemieszczających się teraz na naszych szosach, bez znaczenia czy są to silniki na olej napędowy czy też na bezołowiową. Dobre turbo daje wiele siły naszemu silnikowi, ale niestety bywa też kłopotliwe w chwili jego awarii. Nowe turbiny nie należą do niedrogich, jednakże korzystanie z auta z uszkodzoną turbosprężarką, może przynieść następne awarie.

Pytanie o produkt

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole

Serwis turbin Kamień Pomorski

Serwis turbosprężarek Kamień Pomorski.

Świetnym rozwiązaniem usunięcia awarii jest regeneracja turbosprężarki w naszym serwisie turbin. Regeneracja to tak naprawdę przywrócenie fabrycznego stanu, żywotnością po regeneracji turbina nie odbiega całkowicie niczym prócz kilka razy niższą ceną.

Za sprawą wykorzystaniu współczesnego parku maszynowego, kompetencji oraz doświadczenia, jesteśmy w stanie realizować regenerację na najwyższym szczeblu. Do renowacji turbosprężarek używamy części zamiennych brytyjskiej firmy Melett, które zapewniają doskonałą jakość. Nasza praca doceniana jest przez wciąż rosnące środowisko zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm.

Call Now Button+48 888 444 080